Bugün 27 Mart 2015, Zayıflamak için harika bir gün!

Resimli Göbek Eritme Hareketleri – Göbek Eritme Egzersizleri

Resim bulunamadı

Genellikle kilo alındığında en kötü gözüken bölgelerden biride göbek kısmıdır. Aşırı kilolu olmasanız bile göbek bölgesindeki fazlalıklar göze batabiliyor ve sizi kötü gösterebiliyor. Zayıflamak istemeseniz bile göbek egzersizleri yaparak sadece göbek kısmınızı eritebilirsiniz. Öncelikle göbek egzersizleri yaparken karın kaslarında yanma hissedebilirsiniz. Bu egzersizleri başarılı yaptığınızı gösterir. Kendinizi çok zorlamadığınız sürece hareketleri dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Göbek Eritme Hareketi 1
Bacaklarınızı göbek kısmına yapışacak şekilde yukarı getirip bir süre bekledikten sonra, düz pozisyona alıp tekrar aynı hareketi yapın.
Göbek Eritme Hareketi 2
İki elinizi kafanızın arkasına alarak göbek kısmına kadar magic çekebilir yada yarım magic yaparak göbek eritmede etkili olabilirsiniz.
Göbek Eritme Hareketi 3
Bacaklarınızı yukarı kaldırarak, ellerinizlede başınızı destekleyin. Resimdeki gibi adeta bisiklet kullanır gibi durmadan bacaklarını hareket ettirin. Göbek kısmınızdaki yangıyı kısa süre içinde hissedeceksiniz.
Göbek Eritme Hareketi 4
Sırt üstü yatın ve dizlerini çok az kırın. Ellerinizde diz kısmına ulaşarak tekrar geri yatın. Bu hareketi sürekli tekrarlayın.
Göbek Eritme Hareketi 5
Resimdeki gibi sırt üstü yatın. Kalça kısmınızı biraz kaldırın ve göbek kısmınızı yukarı aşağıya beliniz hafif gidip gelecek şekilde hareket edin.
Göbek Eritme Hareketi 6
Sırt üstü yatın. Kollarınızı yan tarafa destek alabilecek şekilde bırakın. Bacaklarınızı kırmadan düz bir şekilde kaldırıp indirin.
Göbek Eritme Hareketi 7
Resimdeki şekilde pozisyon alın. Yüzüstü yattıktan sonra şınav poziyonunda olduğu gibi durun ve gücü dirsekler ile ayaklarda toplayın. Kalça kısmını aşağı yukarı hareket ettirin.
Göbek eritme hareketlerinde ortak noktanın göbek ve kalça kısımlarını etkileyerek yağları eritmeye çalışmak olduğunu görebiliyoruz. Bu hareketler sırasında göbek kısmında yanma hissetmediğinizde hareketin başarılı olarak yapılamadığını anlayabilirsiniz. Hareketleri aksatmadan hergün düzenli olarak belli zaman aralıklarında yapmanız halinde göbek bölgenizin erimemesi için hiçbir sebep bulunmamaktadır.

Resimli Göbek Eritme Hareketleri - Göbek Eritme Egzersizleri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • göbek eritme hareketleri görüntülü
  • karın eritme hareketleri resimli
  • göbek eritme hareketleri resimli anlatım
  • g?bek eritme hareketleri resimli
  • hızlı göbek eritme hareketleri resimli
  • gobek eriten hareketler resimli
  • gbek eritme hareketleri resimli
  • gbek eritme egzersizleri resimli
  • resimli göbek eritme egzersizleri ve hareketleri
  • yatırken bisiklet hareketi göbek eritirmi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz