İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kavun ile zayıflama

Kavun İle zayıflama

Hepinize merhaba Bugün sizlerle hazır yaz ayıda  gelirken hem Kavun yiyip hem de nasıl kolay bir şekilde kilo verip fit olabileceğinizi anlattığımızı bu makalemize geçmeden önce diğer meyve diyetleri makalelerimizi de okumadıysanız okumanızı tavsiye ederiz.

Kavun yüksek miktarda su içeriri

Kavun İle zayıflama

Zayıflama tekniklerinin doğal olan birçok türü bulunmaktadır. Her kürün kendine göre avantajı ve zayıflığı var. Zayıflama diyet kürü uygulayabileceğiniz meyvelerden bir tanesi de kavundur. Kavun diyetinin ayrıntıları karpuz diyetindekine benzerdir. Yani kavun da aynı karpuz gibi çok yüksek oranda su içerir.

Kavun ile zayıflama kavun diyeti ayrıntıları

Kavun İle zayıflama

 Bu da kavunun vücut için ne kadar değerli olduğunu anlatmakta yeterli olacaktır. Çünkü su bedenimizin en çok içerdiği bileşendir.Kavun diyetini kür olarak uygulamalısınız. Sabahları aç karna yarım kilo kavun ve 1 dilim kepek ekmeği ile ilk ara öğününüze kadar kendinizi tutmalısınız. Kavun ile zayıflama diyetinde ara öğünlerde kavun yemiyoruz.

Sadece yağsız beyaz peynir ve ekmekle geçiştiriyoruz. Öğlen vaktinde yine yarın kilo kavunla birlikte 1 dilim kepek ekmeği ve yağsız beyaz peynir yemelisiniz. İçecek olarak bolca su içilmelidir. Günlük 3 litre su limitini mutlaka doldurmalısınız. Kavun da aynı karpuz gibi vücudunuza su desteği sağlamaktadır. Fakat yine de su içmeyi ihmal etmeyin. Akşam yemeğinde ise tavuk göğüs eti ve yine yarım kilo kadar kavun yiyebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde yine kavunla günü tamamlamalısınız. Bu kürü 1 hafta uyguladıktan sonra vücudunuz rahatlamış ve metabolizmanız hızlanmış olacak. 1 hafta süresince bu küre devam ettikten sonra sabah, öğle ve akşam yemeklerini yağsız tavuk etiyle destekleyerek diyetinize devam edebilirsiniz.

Arkadaşlar makalemizin sonuna geldik, umarım makalemizi beğenmişsinizdir. Diğer makalelerimize ulaşmak için lütfen link’e tıklayınız. Kalori ve Kcal arasındaki Farkı Anlatan ingilizce Kaynak için tıklayınız

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir