Yeşil Çay Kürü Zayıflama- Yeşil Çay Faydaları

Yeşil çay kürü
Yeşil çay vücudumuzda biriken toksinleri atarak kilo vermeye yardımcı bitkilerden biridir. Son yıllarda kullanımı artmıştır ve çok tercih edilen bir çaydır. Yeşil çay metabolizmayı hızlandırır ve sindirim kolaylığı sağlar.
Yeşil Çay ile Zayıflama
Sindirim problemi yaşayan kişilerde kilo verme işlemi epey yorucu olur. Şişlik ve kabızlığın yanı sıra sindirim insan sağlığı için çok büyük önem taşır. Yeşil çay kürü devamlı olmalıdır. Gün içinde 2 fincan şekersiz olarak tüketilen bu harika çayın özellikle bununla sınırlı değildir. Metabozlimayı hızlandırır ve yağ yağ yakımını harekete geçirir. Yeşil çayın tok tutucu özelliği sayesinde kolay acıkmayacak ve kendinizi psikolojik olarak dizginleyeceksiniz.
Yeşil Çay Faydaları – Yararları
Yeşil çay kolestrolü dengeler ve bir çok hastalıktan koruyucu etkilere sahiptir. Diyet yaparken kendinizi yorgun hissetmenizi engeller. Gün boyu hissetmek istediğiniz enerjiye sahip olursunuz. Bu durumda hissetmek istediğiniz aktifliğe kavuşmuş olacaksınız. Yeşil çay harika bir antioksidandır. Zayıflarken gençleşecek ve uzun süreli kullanımlarda bu süreci uzatacaksınız. Kilo verirken vücudun ihtiyacı olan diğer önemli hususlardan biri de kan şekeri dir. Yeşil çay mükemmel bir kan şekeri dengeleyicisidir. İstenmeyen yağların hızla yanmasını sağlarken bunu çok hızlı bir şekilde harekete geçirir.

[reklam1]
Yeşil çay Tarifi
Yeşil çayı yalnız başına veya beşi bir yerde çayı olarak kullanabilirsiniz. Yeşil çay, funda, mate, biberiye ve kekik olarak kullanılır. Bu harika çaylardan birer tatlı kaşığı alarak 1 litre kaynamış suyun içine ekleyelim. Daha sonra 10 dakika demleyelim ve gün içinde tüketelim. Bu işlem tok tutacak, iştah kapatacak, enerji verecek, yağları yakıp metabozlimayı hızlandıracak, kan şekerini dengeleyecek ve kısa sürede kilo vermenizi sağlayacaktır. Yeşil çayı içerken mutlaka şekersiz tüketin. Günde 2 fincan sadece yeşil çay yeterli olacaktır. Beşi bir yerde çayımızı ise günde 1 litre olarak tüketerek tercihen içebilirsiniz. Yeşil çay kilo vermenize yardımcı olacak en harika bitkilerden biridir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yeşil Çay Kürü Zayıflama- Yeşil Çay Faydaları, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Aranan Kelimeler:

  • yesil cay kuru
  • sodalı yeşil çay kürü
  • sodalı yeşil çay kullananlar
  • yeşilçay kürü
  • YEŞİL ÇAY LİMON MADEN SUYU
  • yeşil çay limon soda kürü
  • yeşil çay maden suyu kilo
  • yeşil çay maden suyu ve limon kuru
  • YEŞİL ÇAY SODA VE LİMON KÜRÜ
  • yeşil çay ve limon kuru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir